СПИСЪК С ВЕЩИ ЛИЦА

  • 1. Клас "Криминалистични експертизи"
  • 2. Клас "Съдебномедицински експертизи"
  • 3. Клас "Съдебна експертиза на психичното състояние"
    • 3.1. Съдебно-психиатрична експертиза
      • -Д-р Евгения Атанасова Генчева, психиатрия.
      • -Д-р Красимира Ценкова Александрова, психиатрия.
      • -Д-р Калин Петров Гроздев, психиатрия.
      • -Д-р Мариана Василева Петрова – Андреева, психиатрия.
      • -Д-р Мариана Кирилова Кандиларова, психиатрия.
      • -Д-р Тодор Цанков Митев, психиатрия.
    • 3.2. Съдебно-психологична експертиза
      • -Валентина Денчева Христова, психолог.
      • -Донка Маринова Петрова, психология.
      • -Даниела Христова Малакова, психолог.
      • -Десислава Николаева Тенева
      • -Елена Атанасова Бораджиева, социолог.
      • -Анета Драготинова Мишева, психолог
      • -Маргарита Михайлова Сариева, психология, социална психология.
      • -Наталия Розенова Любенова, педагогически съветник, психолог.
      • -Симеон Колев Азгоров, психология.
      • -Татяна Йорданова Енчева, психолог.
      • -Юлия Данова Стоянова, психолог.
  • 4. Клас "Съдебно-икономически експертизи"
    • 4.1. Съдебно-счетоводна експертиза
      • -Албена Георгиева Петрова, икономист-счетоводител
      • -Анелия Петрова Зарзаланова, икономист-счетоводител
      • -Анелия Трифонова Стоянова, счетоводство и контрол.
      • -Анета Петкова Иванова, икономист по счетоводна и финансово-контролна дейност, експерт по съдебно-счетоводни и финансово-ценови експертизи, експерт - оценител на недвижими имоти
      • -Анка Христова Ангелова, счетоводство и контрол, икономист- контрольор /контрол и анализ на фирмената дейност - финансово-ревизионен и данъчен контрол.
      • -Атанас Михайлов Атанасов, икономист-счетоводител.
      • -Божидар Весков Русанов, счетоводство и контрол, счетоводен мениджмънт в застрахователните и осигурителни дружества.
      • -Валентин Кръстев Трайков, икономист-счетоводител, експерт - оценител на инвестиционен проект, оценител на цели предприятия.
      • -Валери Иванов Обретенов, икономика и управление на строителството, специализация „Управление на финансово-счетоводната дейност“, оценител на недвижими имоти
      • -Венета Димитрова Мусева, икономика на промишлеността.
      • -Велко Благоев Великов, икономист по счетоводната и финансовоконтролната дейност.
      • -Вера Димитрова Станкова, икономист-счетоводител.
      • -Веска Христова Ангелова, счетоводство и контрол, професионална квалификация - "Икономист по счетоводна и финансово контролна дейност"
      • -Галина Василева Бочукова, икономист- счетоводител.
      • -Галя Здравкова Стоянова, икономист- счетоводител, сяетоводство и контрол.
      • -Галя Николчева Петкова, магистър по специалността „Контрол и анализ на фирмента дейност“, сертификат за вътрешен одитор в публичния сектор, издаден от МФ
      • -Даниел Николов Стойков, счетоводство и контрол, оценител на търговски предприятия, оценител на финансови активи и финасови иснтитуции.
      • -Даниела Георгиева Неделчева, икономист-счетоводител.
      • -Десислава Иванова Трифонова, счетоводство и контрол.
      • -Десислава Койчева Петрова, икономист-счетоводство и контрол.
      • -Диан Тодоров Стоянов, икономист-счетоводител, експерт по съдебно-счетоводни и финансово-ценови експертизи, експерт - оценител на земеделски земи и подобренията върху тях.
      • -Диана Иванова Колева, икономист-счетоводител, счетоводство и контрол.
      • -Диана Христова Димитрова-Белова, икономист- счетоводител, експерт по съдебно-счетоводни и финансово-ценови експертизи, оценител на цели предприятия, дялове и акции от капитала им.
      • -Донка Райчева Георгиева, икономист.
      • -Елена Велева Илиева, икономист-счетоводител.
      • -Елка Цанева Колева, икономист-счетоводител, експерт по съдебно- счетоводни и финансово-ценови експертизи.
      • -Емилия Великова Яламова, икономист по счетоводната и финансово-контролната дейност, експерт по съдебно-счетоводни и финансово-ценови експертизи.
      • -Здравка Йорданова Червенкова, икономист-счетоводство и контрол.
      • -Иван Василев Димитров, икономист-счетоводител
      • -Иванка Стоянова Бакалова, икономист-счетоводител, специалист по обработка на статистическа информация.
      • -Йорданка Димитрова Митева, стокознание.
      • -Йорданка Михайлова Златева, счетоводство и контрол.
      • -Йорданка Цанкова Йорданова, счетоводител.
      • -Йорданка Атанасова Лекова, икономист-счетоводител.
      • -Марин Иванов Маринов, икономист-счетоводител, оценка на цели държавни и общински предприятия, преобразувани и непреобразувани в търговски дружества, оценител на земеделски земи и подобренията върху тях.
      • -Мария Александрова Джукева, икономист-счетоводител.
      • -Мария Стоянова Йорданова, икономист-счетоводител.
      • -Мария Ангелова Катевска, икономист-счетоводител.
      • -Марияна Георгиева Тодорова, икономист по счетоводна и финансово- контролна дейност.
      • -Марияна Господинова Врангова, икономист - изследване на операциите.
      • -Марияна Тодорова Ангелова, икономика на търговията, професионална квалификация Съдебно – счетоводни експертизи.
      • -Марияна Тонева Банчева, икономист, оценител на цели общински и държавни предприятия.
      • -Миленка Иванова Джамбазова, икономика на кооперациите, счетоводство и контрол.
      • -Обрешко Нешев Нечев, икономист-счетоводител, експерт по съдебно-счетоводни и финансово-ценови експертизи.
      • -Пенка Дончева Петкова, икономист-счетоводител.
      • -Пенка Йорданова Попова, счетоводство и контрол.
      • -Петко Димитров Петков, счетоводство и контрол
      • -Петър Рашков Боев, икономист-счетоводител, експерт по съдебно-счетоводни и финансово-ценови експертизи.
      • -Първолета Емилова Георгиева, икономист-счетоводител, експерт по съдебно-счетоводни експертизи.
      • -Радка Тодорова Димитрова, икономист-счетоводител, икономист социални дейности.
      • -Румен Николов Димитров, икономист по счетоводна и финансово-контролна дейност.
      • -Севдина Иванова Йорданова, икономист-счетоводител.
      • -Светла Рашкова Кефирова, икономист по счетоводна и финансова дейност
      • -Светлана Стефанова Иванова, икономист.
      • -Стефан Веселинов Давидов, счетоводство и контрол.
      • -Стефка Стефанова Христова, икономист-счетоводител.
      • -Събка Иванова Бакалова, икономист-счетоводител.
      • -Теодора Генова Бойчева, икономист по счетоводната и финансово-контролната дейност, оценител на цели предприятия, дялове и акции от капитала им.
      • -Тодорка Дончева Недева, икономист, експерт по съдебно-счетоводни и финансово-ценови експертизи, оценител на земеделски земи.
      • -Христо Цанев Христов, икономист-счетоводител, счетоводство и контрол.
      • -Цанка Стоянова Трухчева, икономист – счетоводител, счетоводна отчетност.
      • -Цанко Найденов Спасовски, икономист, оценител на недвижими имоти, оценител на земеделски земи и трайни насаждения, оценител на машини и съоръжения, оценител на търгвоски предприятия и вземания
      • -Цветомир Симеонов Маринов, икономист-счетоводител.
      • -Ценка Петкова Илиева, счетоводство и контрол.
      • -Юлия Лазарова Попкръстева, икономист-счетоводител.
      • -Янка Недялкова Иванова, икономист-счетоводител.
    • 4.2. Съдебна финансово-икономическа експертиза
      • -Ангел Николов Катевски, икономист-организатор.
      • -Анелия Ангелова Овчарова, финанси.
      • -Анета Симеонова Петкова, икономист.
      • -Борис Маринов Николов, икономист.
      • -Валерий Петров Петров, икономист.
      • -Валери Тодоров Хаджистоев, икономист - систем. организатор.
      • -Ваня Здравкова Антонова, икономист.
      • -Венета Любенова Голакова, икономист по строителството.
      • -Веска Маринова Мошева, икономист – систем организатор.
      • -Галя Йорданова Пашева, икономист, оценител на цели държавни и общински предприятия.
      • -Георги Дечков Бошнаков, икономист-организатор, оценител на недвижими имоти, машини и съоръжения, активи - движимо имущество, земеделски земи.
      • -Георги Драгомиров Бакърджиев, икономист.
      • -Георги Миланов Георгиев, икономист-счетоводител, допълнителна професионална квалификация "Данъчен контрол".
      • -Даниел Дончев Донев, икономист - стратег по маркетинг.
      • -Даниел Николов Стойков, счетоводство и контрол, оценител на търговски предприятия, оценител на финансови активи и финасови иснтитуции.
      • -Даниела Василева Михнева, икономист.
      • -Дарина Василева Пенчева, икономист.
      • -Денка Александрова Бакалова, икономист, експерт - оценител на инвестиционен проект, оценител на цели държавни и общински предприятия, оценител на земеделски земи.
      • -Диана Николова Стайкова, икономист – организатор в пром. производство, икономика и управление на промишлеността.
      • -Дияна Петкова Дребова-Николаева, счетоводство и контрол
      • -Диана Петкова Николаева, икономист по счетоводната и финансово-контролната дейност.
      • -Димчо Атанасов Борисов, икономист-финансист, автоексперт-оценител.
      • -Елка Станева Иванова, икономист-осигурител.
      • -Жулиета Василева Дюлгерова, икономист-счетоводител.
      • -Звездомир Любомиров Брешков, аграрикономист.
      • -Иван Василев Димитров, икономист-счетоводител
      • -Йордан Горанов Йорданов, инженер по далекосъобщителна техника, икономист-счетоводител, учител по професионална подготовка, експерт по далекосъобщителна техника, експерт по финансови и данъчни проблеми.
      • -Йорданка Йорданова Петкова, икономист.
      • -Йорданка Цветкова Маринчева, икономист.
      • -Йосиф Събев Гайдардочев, аграрикономист, експерт по съдебно-счетоводни и финансово-ценови експертизи, оценител на недвижимо имущество и земеделски земи.
      • -Иван Дончев Иванов, икономист – финансист.
      • -Камелия Стефанова Христова, икономика на търговията.
      • -Катя Филипова Миланова, икономист, оценител на цели предприятия.
      • -Константин Емилов Буюклиев, икономист-финансист.
      • -Красимира Йорданова Велчева, икономист-финансист, оценител на цели държавни и общински предприятия.
      • -Красимира Йорданова Петрова, икономист.
      • -Кристина Георгиева Рангелова, икономист.
      • -Кръстинка Христова Димитрова,икономист по търговията.
      • -Любка Владимирова Христова, икономика на недвижимата собственост, експерт по управление на недвижими имоти.
      • -Любомир Цветков Йотов, икономист - митническа и външнотърговска дейност, митнически режим и процедури, митнически и валутни нарушения и престъпления, митнически информационни системи, вътреобщностни доставки и Интрастат отчетност в Европейския съюз.
      • -Маргарита Цанкова Илиева, икономист по търговията, експерт по финансови и счетоводни проблеми.
      • -Мария Димитрова Кунчева, икономист.
      • -Мария Кирилова Линджева, икономист по строителството.
      • -Мария Стоянова Маркова, икономист.
      • -Мариян Стефанов Маринов, икономист-финансист.
      • -Марияна Иванова Пангелова, икономист.
      • -Миряна Стефанова Падешка, икономист-осигурител.
      • -Милен Стоянов Пенев, икономист.
      • -Михаил Димитров Славов, икономист-застраховател.
      • -Наталия Христова Тотева, икономист.
      • -Недко Стоянов Недков, икономист-финансист.
      • -Панайот Анастасов Антонов, икономист-осигурител.
      • -Пепа Иванова Петкова, магистър по счетоводство и контрол, с професионална квалификация „съдебен експерт“.
      • -Пламен Георгиев Георгиев, икономист-организатор, специалист "Икономика и управление на промишлеността", оценител на машини и съоражения, оценител на земеделски земи и трайни насъждения, оценител на недвижими имоти и оценител на търговски предприятия и вземания.
      • -Румяна Върбанова Борисова, икономист.
      • -Радка Маринова Крумова, икономист счетоводство и контрол – счетоводство на предприятието.
      • -Светла Атанасова Петрова, икономист-счетоводител.
      • -Стефка Димитрова Атанасова, икономист.
      • -Стефка Маринова Маринова, икономист по търговията.
      • -Стефка Василева Михалева, икономист.
      • -Стефка Стефанова Христова, икономист-счетоводител.
      • -Стоян Маринов Стоянов, икономист-финансист.
      • -Тотка Христова Ненова, организация на производството и управление в промишлеността.
      • -Христо Илиев Христов, финанси.
      • -Цанко Найденов Спасовски, икономист, оценител на недвижими имоти, оценител на земеделски земи и трайни насаждения, оценител на машини и съоръжения, оценител на търгвоски предприятия и вземания
    • 4.3. Съдебно-стокова експертиза
      • -Венета Гатева Цонева, стоковед.
      • -Иван Димов Димов, счетоводство и контрол.
      • -Цанко Найденов Спасовски, икономист, оценител на недвижими имоти, оценител на земеделски земи и трайни насаждения, оценител на машини и съоръжения, оценител на търгвоски предприятия и вземания
  • 5. Клас "Съдебни инженерно-технически експертизи"
    • 5.1. Съдебна инженерно-техническа експертиза
      • -Ангел Иванов Борисов, машинен инженер, оценител на машини и съоръжения.
      • -Валентин Кирилов Мицканов, машинен инженер, оценител на цели предприятия.
      • -Васко Недялков Недялков, машинен инженер – Автомобилен транспорт, трактори и кари.
      • -Венцислав Дончев Стоянов, машинен инженер.
      • -Венцислав Константинов Петров, машинен инженер по жп транспорт (експлоатация и ремонт на електрически локомотиви).
      • -Георги Аврамов Върбанов, машинен инженер - селскостопански машини, оценител на машини и съоръжения.
      • -Емил Симеонов Григоров, електроинженер, електроснабдяване и електрообзавеждане.
      • -Жанета Петрова Дончева, машинен инженер, оценител на машини и съоръжения, интелектуална и индустриална собственост, оценител на недвижими имоти.
      • -Иван Николаев Миневски, експлоатация и ремонт на електрооборудване и електроавтоматика на транспорта; експертизи, свързани с безопасни условия на труд.
      • -Иван Тончев Тончев, инженер по радиоелектроника, специализирано допълнително обучение за квалификация "Инженер-специалист по електронни средства в устройствата и системите за измерване, контрол и управление".
      • -Йорданка Чавдарова Николова, машинен инженер, оценител на недвижими имоти, машини и съоръжения, цели предприятия, земеделски земи.
      • -Любомир Трифонов Бузов, машинен инженер, , оценител на машини и съоръжения, свързани със здравословни и безопасни условия на труд и оценка на производствения риск.
      • -Марини Енев Мирчев, електроинженер.
      • -Минко Калчев Червенков, инженер по геодезия, фотограметрия и картография, оценител на недвижими имоти, експерт-оценител на недвижими имоти и сгради-паметници на културата, експерт-оценител на машини и съоръжения.
      • -Невен Миничев Новаков, машинен инженер-двигатели с вътрешно горене и военен инженер по експлоатация и ремонт на автомобилна техника
      • -Никола Йорданов Ганев, инженер по автоматизация на производството, оценител на търговски предприятия, оценител на машини и съоръжения.
      • -Николай Христов Козарев, електроинженер, оценител на недвижими имоти, на машини и съоръжения, оценител на земеделски земи, подобренията и насажденията върху тях.
      • -Павлинка Йорданова Николова, машинен инженер, оценка на машини и съоръжения.
      • -Пенчо Маринов Недялков, електроинженер, оценител на цели държавни и общински предприятия, преобразувани или непреобразувани в търговски дружества.
      • -Петко Луканов Пенков, машинен инженер.
      • -Петър Ганчев Гатев, машинен инженер, икономика на търговията, оценител на недвижими имоти, машини и съоръжения, оценител на земеделски земи.
      • -Петър Николов Петров, машинен инженер.
      • -Петър Венков Гандимов, електроинженер.
      • -Пламен Георгиев Георгиев, икономист-организатор, специалист "Икономика и управление на промишлеността", оценител на машини и съоражения, оценител на земеделски земи и трайни насъждения, оценител на недвижими имоти и оценител на търговски предприятия и взе
      • -Росен Боянов Димитров, машинен инженер.
      • -Снежана Младенова Кадиева, инженер по геодезия, фотограметрия и картография, оценител на недвижими имоти, оценител на земеделски земи и трайни насаждения.
      • -Тихомир Стоянов Фенерев, машинен инженер, оценител на машини и съоръжения.
      • -Цветан Лука Мачев, машинен инженер, оценител на машини и съоръжения.
    • 5.2. Съдебна автотехническа експертиза
      • -Васил Ненов Кондов, машинен инженер, специалност двигатели с вътрешно горене.
      • -Веселин Тодоров Иванов, машинен инженер, оценител на машини и съоръжения.
      • -Илия Томов Брунков, машинен инженер, автоексперт-оценител.
      • -Димитър Маринов Бърдаров, машинен инженер, ремонт и поддържане на автомобилен транспорт - оценки на МПС, машини и съоръжения, автотехнически експертизи - вътрешни и международни превози.
      • -Д-р инж. Иван Николаев Миневски, електроинженер, експлоатация и ремонт на електрооборудване и електроавтоматика на транспорта; експертизи, свързани с безопасни условия на труд, доктор по научна специалност „Автомобили, трактори и кари“
      • -Марин Иванов Роглев, инженер-двигатели с вътрешно горене.
      • -Невен Миничев Новаков, машинен инженер-двигатели с вътрешно горене и военен инженер по експлоатация и ремонт на автомобилна техника
      • -Николай Димитров Николов, технология и управление на транспорта - автотехнически, транспортнооценъчни и железопътни експертизи.
      • -Николай Йосифов Анчев, инженер по двигатели с вътрешно горене, "Електроуредба на автомобила".
      • -Пламен Иванов Кираджиев, инженер по ДВГ, оценител на машини и съоръжения.
      • -Росен Боянов Димитров, машинен инженер.
      • -Сашо Петров Иванов, автотехническа експертиза.
      • -Стефан Иванов Стефанов, двигатели с вътрешно горене, оценител на машини и съоръжения.
      • -Стоян Лазаров Стоянов, машинен инженер (ДВГ), оценител на машини и съоръжения.
      • -Тодор Петров Джуров, машинен инженер - ДВГ.
      • -Христо Панайотов Казаков, машинен инженер (ДВГ), експерт по технически, авто- и автотехнически експертизи, икономист, експерт по съдебно-счетоводни и финансово-ценови експертизи.
    • 5.3. Съдебна инженерно-технологична експертиза
      • -Валентин Христов Тонев, машинен инженер – технология на машиностроенето и металорежещите машини.
      • -Валерий Гатев Велчев, инженер по съобщителна техника, автоматизация на свръзките.
      • -Галина Тодорова Богданова, специалист "Приложна математика", старши научен сътрудник II степен по научна специалност "Информатика".
      • -Емил Симеонов Григоров, електроинженер, електроснабдяване и електрообзавеждане.
      • -Иван Тончев Тончев, инженер по радиоелектроника, специализирано допълнително обучение за квалификация "Инженер-специалист по електронни средства в устройствата и системите за измерване, контрол и управление".
      • -Йовко Димитров Орачев, инженер – технолог, Технология на ферментационните производства.
      • -Мариян Василев Белов, електроинженер, оценител на недвижими имоти и земеделски земи, оценител на оборотни и дълготрайни активи.
      • -Николай Димитров Николаев, електроинженер.
      • -Николай Христов Козарев, електроинженер, оценител на недвижими имоти, на машини и съоръжения, оценител на земеделски земи, подобренията и насажденията върху тях.
      • -Христо Дянков Кьосев, електроинженер, Промишлена електроника.
    • 5.4. Съдебна компютърно-техническа експертиза
      • -Галина Тодорова Богданова, специалист "Приложна математика", старши научен сътрудник II степен по научна специалност "Информатика".
      • -Гинка Любомирова Бузова-Иванова, специалист "Приложна математика",старши научен сътрудник II степен по научна специалност "Информатика".
      • -Гинка Тодорова Иванова, електроинженер (автоматика, компютърна техника и технологии), оценител на недвижими имоти.
      • -Йордан Щерев Иванов, гр. Велико Търново, доц. д-р Автоматизирани системи за обработка на информация и управление, разрешение за достъп до класифицирана информация до ниво "Секретно", валидно до 25.11.2013 г.
      • -Любомир Дончев Николов, инженер по автоматика.
      • -Янко Динков Стойчев, машинен инженер (компютърна техника).
    • 5.5. Съдебна строително-техническа експертиза
      • -Ангел Огнянов Петров, инженер-геодезист, пълна проектантска правоспособност
      • -Артем Дойчинов Джонгаров, строителен инженер по промишлено и гражданско строителство, оценител на недвижими имоти.
      • -Анка Димитрова Стойкова, строителен инженер.
      • -Атанаска Димитрова Маджарова, строителен архитектурен техник, оценител на недвижими имоти, икономист по строителството.
      • -Атанаска Илиева Коцева, водостроителен техник, оценител на недвижими имоти и земеделски земи.
      • -Валерий Петров Янков, инженер по подемно – транспортни машини и строителни машини, специалист по строителни и пътни машини.
      • -Виолета Васкова Кръстева – Димитрова, строителен инженер по промишлено и гражданско строителство.
      • -Гергана Кръстева Тодорова, строителен инженер по промишлено и гражданско строителство.
      • -Георги Веселинов Григоров, архитект.
      • -Георги Йорданов Андреев, строителен инженер.
      • -Георги Любенов Георгиев, строителен техник.
      • -Георги Петков Тодоров, инженер по транспортно строителство разрешение за достъп до класифицирана информация до ниво "Секретно", валидно до 30.10.2015 г.
      • -Данко Георгиев Данчев, архитект с пълна проектантска правоспособност.
      • -Димитър Иванов Дупалов, строителен инженер, експерт - оценител на недвижими имоти и земеделски земи, оценител на машини и съоръжения, активи - движимо имущество.
      • -Елена Иванова Петкова-Димова, архитект.
      • -Еленка Ангелова Иванова, техник-геодезист.
      • -Ефтим Лазаров Шишманов, строителен техник.
      • -Иван Трендафилов Иванов, техник по строителство и архитектура.
      • -Иванка Иванова Григорова, строителен инженер, оценител на недвижими имоти.
      • -Йовко Димитров Орачев, инженер – технолог, Технология на ферментационните производства, експерт техническо-технологична експертиза в инвестиционното проектиране в областта на хранителната, питейната и фармацефтичната промишленост.
      • -Йордан Петков Марков, строителен инженер по промишлено и гражданско строителство, оценител на недвижими имоти..
      • -Коста Генчев Генов, строителен инженер по хидромелиоративно строителство, оценител на недвижими имоти, оценител на земеделски земи.
      • -Красимир Любенов Хаджидосев, строителен инженер.
      • -Лъчезар Василев Лалев, архитект.
      • -Минко Калчев Червенков, инженер по геодезия, фотограметрия и картография, оценител на недвижими имоти, експерт-оценител на недвижими имоти и сгради-паметници на културата, експерт-оценител на машини и съоръжения.
      • -Мария Драганова Петрова, строителен инженер, оценител на недвижими имоти.
      • -Мила Христова Лазарова, строителен инженер, оценител на недвижими имоти, оценител на машини и съоръжения.
      • -Миглена Андонова Найденова, инженер - геодезия, фотограметрия и картография.
      • -Надя Савова Стефанова – Коларова, архитект с пълна проектантска правоспособност.
      • -Павлина Мотова Ангелова, минен инженер - геодезия.
      • -Петко Димитров Топалов, инженер по пътно строителство.
      • -Росица Лазарова Господинова, строителен инженер по промишлено и гражданско строителство, оценител на недвижими имоти, оценител на земеделски земи и трайни насаждания.
      • -Симеон Георгиев Симеонов, земемер, оценител на земеделски земи и недвижими имоти.
      • -Станислава Христова Банова, строителен инженер по транспортно строителство, оценител на недвижими имоти, оценител на земеделски земи и трайни насъждения.
      • -Стефанка Иванова Цанкова, техник-геодезист, икономист, оценител на земеделски земи.
      • -Стефка Стоянова Гиздева, строителен инженер, оценител на недвижими имоти.
      • -Труфка Христова Хайдутова, строителен инженер по промишлено и гражданско строителство.
      • -Христо Михайлов Харлов, архитект.
      • -Цветан Тотев Стоев, строителен инженер, оценител на недвижими имоти.
      • -Цветанка Йорданова Василева, архитект.
    • 5.6. Съдебна пожаротехническа експертиза
      • -Милко Петров Маринов, инженер-химик, техника и технология на взривни работи, вещества, бойни припаси и оръжия.
      • -Доц. д-р инж. Ради Христов Ганев, инженер-химик, техника и технология на взривни работи, вещества, бойни припаси и оръжия.
      • -Станимир Стефанов Радков, противопожарна техника и безопасност, достъп до класифицирана информация до ниво "Секретно".
    • 5.7. Съдебно-енергийна експертиза
      • -Марин Енев Мирчев, електроинженер.
  • 6. Клас "Съдебно-биологични експертизи"
  • 7. Клас "Експертизи на материали, вещества и изделия"
    • 7.1. Съдебно-химическа експертиза
      • -Анита Николова Златарска-Йорданова, инженер-химик.
      • -Емил Атанасов Ламбев, инженер – химик.
      • -Йовко Борисов Попов, Велико Търново, инженер-химик.
      • -Мая Иванова Кичева, биохимик – клиничен химик; ДНК анализ
      • -Пею Николов Пеев, Велико Търново, химик, специалност - химия, химични технологии и металургия на черни и цветни метали.
      • -Снежана Минчева Стефанова, биология и химия, експерт по химико-технологични проблеми.
      • -Цветанка Владимирова Цачева, инженер-химик.
  • 8. Клас "Съдебни селскостопански експертизи"
    • 8.1. Съдебна ветиринарномедицинска експертиза
      • -Маргарита Георгиева Димитрова, зооинженер с допълнителна квалификация по система за контрол и управление безопасността на храни/система ("НАССР").
    • 8.2. Съдебно-агротехническа експертиза
      • -Александър Апостолов Атанасов, инженер по горско стопанство.
      • -Боряна Цветанова Атанасова-Минчева, агроном (растителна защита), експерт - оценител на недвижими имоти и земеделски земи.
      • -Димитринка Димитрова Енчева-Ненова, инженер-агроном, агромениджър.
      • -Димитър Стойнев Зарев, инженер по горско стопанство, със сертификат за оценка на поземлени имоти в горски територии.
      • -Донка Минева Иванова, аграрикономист.
      • -Марин Събев Суванджиев, агроном растителна защита.
      • -Маргарита Георгиева Димитрова, зооинженер с допълнителна квалификация по система за контрол и управление безопасността на храни/система ("НАССР").
      • -Серафим Димитров Димитров, агроном по разтителна защита.
      • -Стефан Христов Узунов, агроном-икономист.
      • -Тодорка Ралчева Бакърджиева, агроном-полевъд.
  • 9. Клас "Съдебно-изкуствоведски експеритизи"
    • 9.1. Клас "Съдебно-изкуствоведски експеритизи"
      • -Руси Русев Добрев, специалист по изобразително изкуство и преподавател по рисуване в средните училища, вписан в регистрите на занаятчиите с предмет на дейност "Иконопис" и "Художествена обработка на дърво".
  • 10. Клас "Оценителни експертизи"
    • 10.1. Клас "Оценителни експертизи"
      • -Валери Иванов Обретенов, икономика и управление на строителството, специализация „Управление на финансово-счетоводната дейност, оценител на недвижими имоти“
      • -Минко Калчев Червенков, инженер по геодезия, фотограметрия и картография, оценител на недвижими имоти, експерт-оценител на недвижими имоти и сгради-паметници на културата, експерт-оценител на машини и съоръжения.
      • -Пламен Георгиев Георгиев, икономист-организатор, специалист "Икономика и управление на промишлеността", оценител на машини и съоражения, оценител на земеделски земи и трайни насъждения, оценител на недвижими имоти и оценител на търговски предприятия и взе
      • -Снежана Младенова Кадиева, инженер по геодезия, фотограметрия и картография, оценител на недвижими имоти, оценител на земеделски земи и трайни насаждения.
      • -Цанко Найденов Спасовски, икономист, оценител на недвижими имоти, оценител на земеделски земи и трайни насаждения, оценител на машини и съоръжения, оценител на търгвоски предприятия и вземания
  • 11. Клас "Други съдебни експертизи"
    • 11.1. Клас "Други съдебни експертизи"
      • -Виктория Георгиева Ангелова, магистър-фармацевт.
      • -Галина Тодорова Богданова-Тодорова, специалист "Приложна математика", старши научен сътрудник II степен по научна специалност "Информатика".
      • -Данко Георгиев Данчев, архитект с пълна проектантска правоспособност.
      • -Деян Димитров Хаджииванов, специалист съдебно-статистически експертизи, анализ на издръжката на живот и анализ на изборните резултати.
      • -Емил Симеонов Григоров, електроинженер, електроснабдяване и електрообзавеждане, експерт по здравословни и безопасни условия на труд.
      • -Кирил Тодоров Кирилов, машинен инженер - съдебнооценъчна експертиза на МПС.
      • -Мария Иванова Ганчева, френски и италиански език, специалист по френска филология.
      • -Мая Иванова Кичева, биохимик – клиничен химик; ДНК анализ
      • -Милена Иванова Обретенова, педагог по руски език и литература.
      • -Михаилка Иванова Григорова, обработка на статистическа информация.
      • -Пламенна Ненова Ненова, класически музикални изкуства (оперен певец и режисьор).
      • -Радка Маринова Крумова, икономист счетоводство и контрол – счетоводство на предприятието, здравен мениджмънт.
      • -Светлана Цонева Братоева, икономист по промишлеността, ОПУП, обработка на статистическата информация – икономическа и бизнес статистика.
      • -Стефан Любомиров Стефанов, математика и информатика, комуникационна техника и технологии.
      • -Тотка Георгиева Генова, машинен инженер, специалист по здравословни и безопасни условия на труд.